Plan zajęć w semestrze zimowym 2020/2021.

Wszystkie lektoraty Szkoły Języków Wschodnich odbywają się zdalnie. Przed rozpoczęciem zajęć lektor powiadomi zapisanych studentów oraz kursantów spoza UW o formie prowadzenia zajęć.

Rejestracja na lektoraty: https://rejestracja.usos.uw.edu.pl/catalogue.php?rg=0000-2020Z-LEKTORATY&group=3623-L-JEZYKI-OBCE

 

Język albański A1

– dr Rigels Halili
Poniedziałki: 9.45-11.15
Środy: 9.45-11.15

Język arabski A1

– dr Magdalena Kubarek
Środy: 8.00-9.30
Czwartki: 8.00-9.30

– Abdel Kader Mousleh, Amal Al-Chaikha
Wtorki: 16.45-18.15
Czwartki: 16.45-18.15

– Jaśmina Samsel
Środy: 18.30 – 20.00
Piątki: 18.30 – 20.00

– Abdel Kader Mousleh, Amal Al-Chaikha
Soboty: 9.00-10.30
Soboty: 10.45 – 12.15

– Amal Al-Chaikha, dr Magdalena Kubarek
Poniedziałki: 8.00-9.30
Wtorki: 8.00- 9.30

– Magdalena Nycz-Waller
e-lektorat
Środy: 16.45-18.15

– Jaśmina Samsel (zajęcia w jęz. angielskim)
Poniedziałki: 16.45-18.15
Środy: 16.45 – 18.15

Język arabski A2

– Abdel Kader Mousleh, Amal Al-Chaikha
Wtorki: 18.30-20.00
Czwartki: 18.30-20.00

– Amal Al-Chaikha, dr Magdalena Kubarek
Środy: 9.45-11.15
Czwartki: 9.45 – 11.15

Język arabski B1

– Abdel Kader Mousleh, Amal Al-Chaikha
Poniedziałki: 18.30 – 20.00
Środy: 18.30-20.00

Język białoruski A1-A2

– dr Volha Tratsiak
Wtorki 16.45 – 18.15
Piątki 16.45-18.15

Język białoruski B1

– dr Volha Tratsiak
Poniedziałki: 16.45-18.15
Czwartki: 16.45-18.15

Język bułgarski A1-A2

– Simeonka Veleva
Czwartki: 8.00-9.30
Piątki: 8.00-9.30

Język bułgarski B1

– Simeonka Veleva
Środy: 16.45-18.15
Czwartki: 16.45-18.15

Język chiński A1

– Olgierd Uziembło
Wtorki: 8.00- 9.30
Czwartki: 8.00 – 9.30

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Poniedziałki: 9.45-11.15
Czwartki: 9.45-11.15

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Wtorki: 18.30 – 20.00
Środy: 18.30-20.00

– Olgierd Uziembło
Środy: 18.30-20.00
Czwartki: 18.30-20.00

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Soboty: 9.45 – 11.15
Soboty: 11.30 – 13.00

– Agnieszka Wu-Skawińska
Środy: 11.30- 13.00
Piątki: 11.30-13.00

– Igor Arutiunow
Poniedziałki: 16.45- 18.15
Poniedziałki: 18.30-20.00

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Poniedziałki 16.45 –18.15
Wtorki: 16.45 -18.15

– Agnieszka Wu-Skawińska
Środy: 9.45 – 11.15
Piątki: 9.45 – 11.15

– Monika Kołpaczyńska
Środy: 8.00-9.30
Piątki: 8.00-9.30

– Igor Arutiunow (zajęcia w jęz. rosyjskim)
Wtorki: 18.30-20.00
Czwartki: 18.30-20.00

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska (zajęcia w jęz. angielskim)
Wtorki: 9.45- 11.15
Piątki: 9.45 – 11.15

Język chiński A1-ID 

– Olgierd Uziembło (zajęcia w jęz. angielskim)
Soboty 9.45 – 11.15
Soboty 11.30 – 13.00

Język chiński A2

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Wtorki: 8.00-9.30
Piątki: 8.00-9.30

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Poniedziałki: 8.00-9.30
Czwartki: 8.00-9.30

– Olgierd Uziembło
Środy: 9.45 – 11.15
Czwartki: 9.45 – 11.15

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Poniedziałki: 18.30 – 20.00
Czwartki: 18.30 – 20.00

– Agnieszka Wu-Skawińska
Soboty: 9.45 – 11.15
Soboty: 11.30 – 13.00

Język chiński B1.1 (III rok nauki )

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Środy: 16.45 – 18.15
Czwartki: 16.45- 18.15

Język chiński B1.2 (IV rok nauki)

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska
Piątki 15.00 – 16.30
Piątki 16.45 – 18.15

Język chorwacki A1-A2

– Janusz Szablewski
Czwartki: 8.00- 9.30
Piątki: 8.00-9.30

Język czeski A1-A2

– Agata Szczuka
Poniedziałki: 15.00 – 16.30
Poniedziałki: 16.45- 18.15

– Teresa Piotrowska-Małek
Wtorki 9.45 – 11.15
Piątki 9.45- 11.15

Język czeski B1

– Agata Szczuka
Środy: 16.45 – 18.15
Środy: 18.30 – 20.00

Język grecki A2

– Kamil Trąba
Poniedziałki: 16.45 – 18.15
Poniedziałki: 18.30 – 20.00

Język grecki B1

– Sotirios Karageorgos
Wtorki: 8.00-9.30
Czwartki: 8.00 – 9.30

Język gruziński A1-A2

– Sofio Jvania
Poniedziałki: 9.45 – 11.15,
Wtorki: 9.45 –11.15,

Język hebrajski A1

– Łukasz Kalużny
Wtorki: 8.00-9.30
Środy: 8.00- 9.30

– Anna Piątek
Wtorki: 16.45-18.15
Czwartki: 16.45 – 18.15

– Daria Boniecka-Stępień (zajęcia w jęz. angielskim)
Czwartki: 8.00-9.30
Piątki: 8.00-9.30

Język hebrajski A2
–  Magda Sara Szwabowicz
Czwartki: 8.00-9.45,
Piątki: 8.00- 9.45,

– Anna Piątek
Wtorki: 18.30-20.00
Czwartki: 18.30-20.00

Język hebrajski B1

– dr Angelika Adamczyk
Środy: 16.45-18.15
Czwartki: 16.45 – 18.15

Język hebrajski B2+

– Magda Sara Szwabowicz
Czwartki: 16.45-18.15
Piątki: 16.45-18.15

Język hindi A1

– Katarzyna Dombrowicz
Poniedziałki: 15.00 –16.30
Piątki: 15.00 -16.30

Język japoński A1

– Katarzyna Michta
Poniedziałki: 15.00 –16.30
Środy: 15.00 -16.30

– Katarzyna Michta
Poniedziałki: 8.00-9.30
Środy: 8.00-9.30

– Adam Klawczyński
Środy: 9.45 – 11.15
Piątki: 9.45 – 11.15

– Natalia Pawlicka
Poniedziałki: 8.00–9.30
Czwartki: 8.00- 9.30

– Natalia Pawlicka
Poniedziałki: 9.45-11.15
Czwartki: 9.45 – 11.15

– Natalia Pawlicka
Wtorki: 16.45-18.15
Wtorki: 18.30- 20.00

– Adam Klawczyński
Soboty: 9.45 – 11.15
Soboty: 11.30 – 13.00

– Katarzyna Michta
Czwartki: 8.00- 9.30
Piątki: 8.00- 9.45

– Katarzyna Michta
Wtorki: 16.45-18.15
Środy: 16.45 -18.15

– Natalia Pawlicka
Wtorki: 11.30-13.00
Czwartki: 11.30 – 13.00

– Natalia Pawlicka
Poniedziałki 16.45 – 18.15
Środy: 16.45 -18.15

– Adam Klawczyński
Poniedziałki: 18.30-20.00
Środy: 18.30-20.00

– Adam Klawczyński (zajęcia w jęz. angielskim)
Piątki: 13.15-14.45
Piątki: 15.00-16.30

– Adam Klawczyński (zajęcia w jęz. angielskim)
Poniedziałki: 15.00- 16.30
Środy: 15.00-16.30

Język japoński A2

– Katarzyna Michta
Poniedziałki: 9.45-11.15
Wtorki: 9.45-11.15

– Katarzyna Michta
Czwartki: 16.45-18.15,
Czwartki: 18.30 -20.00

– Adam Klawczyński
Wtorki: 8.00- 9.30
Wtorki: 9.45 – 11.15

– Natalia Pawlicka
Soboty: 09.45 – 11.15
Soboty: 11.30 – 13.00

– Natalia Pawlicka
Środy: 18.30-20.00
Czwartki: 18.30-20.00

– Adam Klawczyński (zajęcia w jęz. angielskim)
Piątki: 16.45 – 18.15
Piątki: 18.30-20.00

Język japoński B1 (III rok nauki )

– Adam Klawczyński
Poniedziałki: 16.45-18.15
Środy: 16.45-18.15

– Adam Klawczyński (zajęcia w jęz. angielskim)
Czwartki: 9.45 – 11.15
Czwartki: 11.30 – 13.00

Język japoński B2 (V rok nauki )

– dr Dariusz Głuch
Poniedziałki 16.45 – 18.15
Czwartki: 16.45 – 18.15

Język kazachski A1

– Aray Almaniyazova
Wtorki: 18.30-20.00
Czwartki: 18.30-20.00

Język koreański A1

– Katarzyna Skrobisz
Środy: 15.00 – 16.30
Piątki: 15.00 –16.30

– Kamila Kozioł, Anna Piwowarska
Poniedziałki: 9.45 – 11.15
Środy: 9.45 – 11.15

– Katarzyna Skrobisz
Wtorki: 11.30-13.00
Czwartki: 11.30 – 13.00

– dr Anna Diniejko-Wąs (zajęcia w jęz. angielskim)
Wtorki: 16.45-18.15
Środy: 16.45 -18.15

Język koreański A2
– Katarzyna Skrobisz
Środy: 13.15 – 14.45
Piątki: 13.15 – 14.45

– Kamila Kozioł, Anna Piwowarska
Wtorki: 9.45- 11.15
Czwartki: 9.45 – 11.15

Język koreański B1
– Kamila Kozioł, Anna Piwowarska
Wtorki: 11.30- 13.00
Czwartki: 11.30-13.00

Język litewski A1-A2

– Zofia Mitan-Gawryszewska
Wtorki: 8.00 – 9.30
Piątki: 8.00-9.30

Język manchu A1

–  Odbayar Ganbaataryn
termin wkrótce: 18.30 – 20.00
termin wkrótce: 18.30 – 20.00

Język mongolski A1
– dr Jan Rogala
Wtorki: 8.00 – 9.30
Czwartki: 8.00 – 9.30

Język ormiański A1-A2

– Margarita Woźniakowska
Środy: 8.00 – 9.30
Piątki: 8.00-9.30

Język paszto A1

– Marta Rybusińska
Poniedziałki: 18.30 – 20.00
Środy: 18.30-20.00

Język perski A1

– Sylwia Domagała
Wtorki: 8.00 – 9.30
Czwartki: 8.00 – 9.30

Język perski A2

– Sylwia Domagała
Poniedziałki: 8.00 – 9.30
Czwartki: 9.45 – 11.15

Język rosyjski A2

– Nadzieja Dejneka
Środy: 8.00-9.30
Piątki: 8.00-9.30

– Nadzieja Dejneka
Poniedziałki: 18.30 – 20.00
Czwartki: 18.30- 20.00

– Olga Deszko
Poniedziałki: 18.30-20.00
Środy: 18.30-20.00

– Olga Deszko
Sobota: 10.00- 11.30
Sobota: 11.45 – 13.15

– Olga Deszko
Poniedziałki: 8.00-9.45
Czwartki: 8.00 – 9.45

– Dmitrii Dolmatov
Czwartki: 8.00-9.30
Piątki: 8.00-9.30

– Dmitrii Dolmatov
Czwartki: 9.45 – 11.15
Piątki: 9.45-11.15

– Oksana Velyka
Poniedziałki: 18.30-20.00
Czwartki 18.30 – 20.00

– dr Natalyia Krenska (zajęcia w jęz. angielskim)
Poniedziałki: 8.00-9.30
Piątki: 8.00-9.30

Język rosyjski B1

– Nadzieja Dejneka
Wtorki: 8.00-9.30
Czwartki: 8.00-9.30

– Olga Deszko
Wtorki: 18.30-20.00
Czwartki: 18.30-20.00

– Oksana Velyka
Wtorki: 16.45-18.15
Środy: 16.45 – 18.15

– dr Natalyia Krenska (zajęcia w jęz. angielskim)
Poniedziałki: 18.30-20.00
Środy: 18.30-20.00

Język rosyjski B2

– dr Natalyia Krenska
Poniedziałki: 16.45 -18.15
Czwartki: 16.45 – 18.15

– Dmitrii Dolmatov
Poniedziałki: 18.30-20.00
Środy: 18.30-20.00

– Oksana Velyka, Dmitrii Dolmatov
Wtorki: 8.00 – 9.30
Środy: 8.00 – 9.30

Język rosyjski C1

– dr Nataliya Krenska, dr Dmitrii Dolmatov
Środy: 9.45 – 11.15
Piątki: 9.45 – 11.15

Język rosyjski C2
– dr Nataliya Krenska
Wtorki: 18.30-20.00
Czwartki 18.30 – 20.00

Język rumuński A1-A2
– Tomasz Krupa
Poniedziałki: 08.00 – 09.30
Czwartki: 08.00 – 09.30

Język rumuński B1

– Józefina Święcicka
Poniedziałki: 9.45 – 11.15
Czwartki: 9.45 – 11.15

Język serbski A1-A2

– Jolanta Ambroziak
Wtorki: 8.00-9.30
Czwartki: 8.00-9.30

Język słowacki A1=A2

– dr Irena Bilińska
Wtorki: 8.00-9.45
Piątki: 8.00-9.45

Język słowacki B1

– dr Irena Bilińska
Środy: 9.45-11.15
Piątki: 9.45-11.15

Język suahili A1-A2

– Maria Piotrowska
Wtorki: 9.45 – 11.15
Środy 9.45 – 11.15

Język turecki A1

– dr Kamila Stanek
Wtorki: 8.00-9.30
Czwartki: 8.00- 9.30

– Agnieszka Erdogan
Soboty: 9.45- 11.15
Soboty: 11.30 – 13.00

– Agnieszka Lesiczka (zajęcia w jęz. angielskim)
Wtorki: 18.30-20.00
Czwartki: 18.30-20.00

Język turecki A2

– dr Kamila Stanek
Poniedziałki: 8.00-9.30
Środy: 8.00- 9.30

– Agnieszka Erdogan (zajęcia w jęz. angielskim)
Wtorki: 9.45-11.15
Piątki: 9.45-11.15

Język turecki B1

– Agnieszka Erdogan
Wtorki: 11.30-13.00
Piątki: 11.30-13.00

Język turecki B2

– Dorota Haftka-Isik
Środy 9.45 – 11.15
Piątki: 9.45 – 11.15

Język tybetański A1
– dr Thupten Kunga Chashab
Poniedziałki: 16.45 -18.15
Czwartki: 16.45 – 18.15

Język ukraiński A1-A2

– dr Marta Zambrzycka
Środy: 8.00 –9.30
Piątki: 8.00 – 9.30

– dr Helena Gierowska
Poniedziałki 16.45 – 18.15
Środy: 16.45 – 18.15

Język ukraiński B1

– dr Marta Zambrzycka
Wtorki: 8.00 – 9.30
Wtorki: 9.45 – 11.15

Język ukraiński B2

– dr Helena Gierowska
Poniedziałki 18.30-20.00
Środy: 18.30-20.00

Język uzbecki A1

– Dilnoza Ergasheva (zajęcia w jęz. angielskim)
Wtorki: 18.30 – 20.00
Czwartki: 18.30 – 20.00

Język wietnamski A1-A2

– dr Jakub Królczyk
Wtorki: 16.45 – 18.15
Wtorki: 18.30 – 20.00

 

 


 

Może planujesz kurs języka hindi lub innego języka wschodniego? Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem kursów języków orientalnych, przeczytaj dokładnie nasza ofertę.

 

Przedstawiamy najpopularniejsze kursy językowe w Szkole Języków Wschodnich Uniwersytetu Warszawskiego:

Kurs języka chińskiego Warszawa

Kurs języka japońskiego Warszawa

Kurs języka arabskiego Warszawa

Kurs rosyjskiego Warszawa

 

Druga popularną grupą kursów cieszącą się sporym zainteresowaniem jest:

Kurs hebrajskiego Warszawa

Kurs gruzińskiego Warszawa

Kurs indonezyjskiego Warszawa

Kurs rumuńskiego Warszawa

Kurs tureckiego Warszawa

Kurs ukraińskiego Warszawa

Kurs czeskiego Warszawa

Kurs koreańskiego Warszawa

 

Jeżeli interesuje Cię nauka języków Warszawa lub kursy językowe Warszawa serdecznie zapraszamy! Ponadto każdego roku w lipcu uruchamiamy wakacyjne kursy językowe Warszawa.