PL EN

Szkoła Języków Wschodnich

Wydział Orientalistyczny
Uniwersytet Warszawski

--- Wydział Orientalistyczny
Uniwersytet Warszawski

Plan zajęć 2016/2017

PLAN ZAJĘĆ NA SEMESTR letni 2016/2017

Patrz poniżej lub w systemie USOS

 

Kontakt: lektoraty.sjw@uw.edu.pl;

tel. 22 55 20 937

lub  531 007 996 

          

 

 

 

 

NOWE GRUPY POCZĄTKOWE (od semestru letniego)

 

 

Język arabski A1.1

Amal Alchaikha, Magdalena Kubarek

Wtorki: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, Krakowskie Przedmieście 32 , s. Narożna

Środy: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Magdalena Nycz-Waller zajęcia w jęz. angielskim

Poniedziałki: 18.30 - 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Środy: 18.30 - 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81 C

 

 

Język chiński A1.1

- Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Poniedziałki 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

-Yoke Cheng Lau- Wojciechowska zajęcia w jęz. angielskim

Poniedziałki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

Czwartki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

 

- Igor Arutiunow zajęcia w jęz. rosyjskim

Środy: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Piątki: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

 

 

Język czeski A1

- Anna Jakubowska

Wtorki: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 128

Czwartki: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 128

 

 

Język hebrajski A1.1

- Anna Klingofer

Poniedziałki: 16.45 - 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

 

Język japoński A1.1

- Katarzyna Wyszpolska-Langen

Wtorki: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Adam Klawczyński

Poniedziałki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Środy: 16.45 -18.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

 

- Adam Klawczyński zajęcia w jęz. angielskim

Soboty: 10.00- 11.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Soboty: 11.45 – 13. 15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

 

Język rosyjski A1

- Oksana Velyka

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 208

Piątki: 8.00- 9.30 , Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 208

 

- Katarzyna Gajda

Poniedziałki: 18.30- 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Natalia Krenska zajęcia w jęz. angielskim

Środy: 16.45- 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Czwartki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

 

Język turecki A1.1

- Dorota Haftka

Poniedziałki: 15.00- 16.30, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Czwartki: 15.00 – 16.30, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

 

- Mehmet Yilmaz zajęcia w jez. angielskim

Poniedziałki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny,Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Religioznawcza Czwartki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Religioznawcza

 

 

Język ujgurski A1.1

- Aynur Abulaizi zajęcia w jez. angielskim

Soboty: 11.00- 12.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Soboty: 12.45- 14.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

 

Język ukraiński A1

- Helena Gierowska

Poniedziałki: 18.30 - 20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Czwartki: 18.30 - 20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

 

 

 

 

 

 

 

GRUPY KONTYNUUJĄCE NAUKĘ

 

Język arabski A1

Magdalena Kubarek

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

 

Abdel Kader Mousleh

Poniedziałki 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Środy 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

- Amal Alchaikha, Magdalena Kubarek

Środa 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

- Abdel Kader Mousleh

Poniedziałki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Środy: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

- Abdel Kader Mousleh

Soboty: 9.00-10.30, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Soboty: 10.45 – 12.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

 

- Magdalena Nycz-Waller zajęcia w jęz. angielskim

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Środy: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

 

Język arabski A2

- Amal Alchaikha, Magdalena Kubarek

Czwartki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

- Abdel Kader Mousleh, Amal Alchaika

Wtorki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2133

Czwartki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

 

Język arabski B1

Abdel Kader Mousleh, Amal Alchaika

Wtorki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Czwartki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

 

Język bułgarski A1-A2

- Simeonka Veleva

Wtorki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Czwartki: 8.00 - 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

Język chiński A1

- Olgierd Uziembło

Wtorki: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Piątki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

- Olgierd Uziembło

Poniedziałki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

 

- Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Środy: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

- Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Wtorki: 9.45- 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

- Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Wtorki: 16.45 -18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Środy: 16.45 –18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

- Olgierd Uziembło

Poniedziałki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Czwartki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

- Igor Arutiunow

Wtorki: 16.45- 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Czwartki: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

 

- Kamila Rum

Wtorki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

- Łukasz Mrugała

Soboty 10.00 – 11.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Soboty 11.45 – 13.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

- Igor Arutiunow zajęcia w jęz. rosyjskim

Wtorki 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Czwartki 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

 

 

 

- Kamila Rum zajęcia w jęz. angielskim

Wtorki: 9.45 -11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7, lok. 6

Czwartki: 9.45 - 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7, lok. 5B

 

Język chiński A2

- Olgierd Uziembło

Środy: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

- Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Poniedziałki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5A

Środy: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5A

 

- Olgierd Uziembło

Soboty: 10.00 - 11.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Soboty: 11.45 - 13.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

 

Język chiński B1 ( III rok nauki )

- Olgierd Uziembło

Wtorki: 18.30- 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Środy: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

Język chiński B1.2 (IV rok nauki)

- Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Wtorki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Czwartki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

 

Język chiński B2.2 (VI rok nauki)

- Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Soboty: 10.00 - 11.30 i 11.45 – 13.15 , Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

 

Język chorwacki A1-A2

- Anna Boguska

Poniedziałki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Schayera B

Środy: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Schayera B

 

Język czeski A1-A2

- Teresa Piotrowska- Małek

Środy: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Krakowskie Przedmieście 32, sala Narożna

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

- Teresa Piotrowska- Małek

Wtorki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

Czwartki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

Język grecki A2

- Sotirios Karageorgos

Wtorki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Czwartki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

 

Język grecki B1

- Sotirios Karageorgos, Georgios Koinas

Poniedziałki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

Czwartki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

 

Język gruziński A2

- Sofio Jvania

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Wtorki: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

 

Język gruziński B1

- Sofio Jvania

Poniedziałki: 9.45 –11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język hebrajski A1

- Anna Piątek

Wtorki: 18.20-19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 1 - hebr

Czwartki:18.20-19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 1 - hebr

 

- Marta Kacprzak

Poniedziałki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 1 - hebr

Środy: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 1 - hebr

 

Język hebrajski A2

- Angelika Adamczyk

Wtorki: 18.20 -19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 – hebr

Czwartki: 18.20 – 19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 - hebr

 

Język hebrajski B1

- Angelika Adamczyk

Wtorki: 16.40 -18.10 , Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 – hebr

Czwartki: 16.40 - 18.10 , Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 - hebr

 

Język hebrajski B2+

- Marta Dudzik-Rudkowska

Poniedziałki: 16.40-18.10, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 - hebr

Środy: 16.40-18.10, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 - hebr

 

Język hindi A1

- Karolina Papis

Poniedziałki: 18.20 – 19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala C

Środy: 18.20- 19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala C

 

Język indonezyjski A1-A2

- Lulu April Farida

Środy: 8.00 – 9.45, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Środy: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język japoński A1

- Adam Klawczyński

Poniedziałki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Środy: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

 

- Natalia Pawlicka

Środy: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Piątki: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

 

- Katarzyna Wyszpolska-Langen

Środy: 15.00-16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki: 15.00-16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Katarzyna Wyszpolska-Langen

Wtorki: 9.45 –11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Katarzyna Wyszpolska-Langen

Poniedziałki: 13.15 – 14.45, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Środy: 13.15 – 14.45, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Katarzyna Wyszpolska-Langen

Wtorki: 11.30-13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

- Dariusz Głuch

Wtorki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala im. Kotańskiego

Piątki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala im. Kotańskiego

 

- Natalia Pawlicka

Wtorki: 17.00-18.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Wtorki: 18.45- 20.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

 

- Natalia Pawlicka

Soboty: 10.00 – 11.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Soboty: 11.45 – 13.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Adam Klawczyński

Środy: 9.45 – 11.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Piątki: 9.45 – 11.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

- Jan Wiślicki

Poniedziałki: 8.00–9.30,Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedm. 26/28, sala im. Kotańskiego

Czwartki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala im. Kotańskiego

 

- Adam Klawczyński zajęcia w jęz. angielskim

Piątki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Piątki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

 

Język japoński A2

- Katarzyna Wyszpolska-Langen

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Piątki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Ewa Strebeyko

Poniedziałki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Czwartki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

 

- Aleksandra Wąsowicz-Peinado

Środy: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Środy: 9.45 - 11.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

 

- Natalia Pawlicka

Środy: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Czwartki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

 

- Katarzyna Wyszpolska-Langen

Poniedziałki: 15.00 –16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Wtorki: 15.00 -16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

Język japoński B1 (III rok nauki )

- Katarzyna Wyszpolska-Langen

Poniedziałki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Środy: 16.45 – 18.15 , Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

- Adam Klawczyński

Środy: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Piątki: 8.00 - 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

Język japoński B1+ (IV rok nauki )

- Ewa Strebeyko

Poniedziałki: 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Środy: 18.30 -20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

Język japoński B2 (V rok nauki )

- Dariusz Głuch

Czwartki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Piątki : 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

Język japoński B2+

- Dariusz Głuch, Asuka Matsumoto

Poniedziałki: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Czwartki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język koreański A1

- Anna Paradowska, Anna Wojakowska-Kurowska

Poniedziałki: 15.00-16.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Czwartki: 15.00-16.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 136

 

- Anna Paradowska, Anna Wojakowska-Kurowska

Poniedziałki: 16.30-18.00, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Czwartki: 16.30-18.00, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

 

- Christoph Shin-Janasiak

Poniedziałki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Środy: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

Język koreański A2

- Anna Paradowska, Anna Wojakowska-Kurowska

Poniedziałki: 18.00 – 19.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Czwartki: 18.00- 19.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

 

Język koreański B1

- Anna Paradowska

Poniedziałki: 19.30 – 21.00, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Środy: 20.00 – 21.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

 

Język koreański B2.2

- Anna Paradowska

Czwartki: 18.00 – 19.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Czwartki: 19.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

 

Język litewski A1-A2

- Zofia Mitan

Środy: 8.00 -9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

 

Język litewski B1-B2

- Paweł Brudzyński

Poniedziałki: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

Czwartki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

 

Język ormiański A1-A2

- Margarita Woźniakowska

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

 

Język ormiański B1-B2

- Margarita Woźniakowska

Poniedziałki: 8.00 - 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Piątki: 8.00 -9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język perski A1

- Hedieh Yazdan Panah

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 118

Czwartki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 118

 

Język perski A2

- Urszula Pytkowska-Jakimczyk

Piątki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 118

Piątki 9.40 – 11.10, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 118

 

Język rosyjski A2

- Olga Deszko

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

 

- Olga Deszko

Wtorki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135 Piątki: 9.45 - 11.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

 

- Nadzieja Dejneka

Środy: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Czwartki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

 

- Oksana Velyka

Wtorki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 208

Czwartki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 208

 

- Olga Deszko

Poniedziałki: 9.45 -11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Środy: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

- Oksana Velyka

Wtorki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

Czwartki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

 

- Oksana Velyka

Piątki:16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Piątki:18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

 

- Aleksandra Zielińska

Poniedziałki: 18.30 -20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

Wtorki: 18.30- 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

- Volha Liauchuk

Wtorki: 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Czwartki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

- Nadzieja Dejneka

Poniedziałki: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Środy: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

- Natalia Krenska zajecia w jez. angielskim

Poniedziałki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Wtorki: 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

Język rosyjski A2.2 (3 semestr zajęć)

- Stanisław Maskiewicz

Poniedziałki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Wtorki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

 

Język rosyjski B1

- Aleksandra Zielińska

Wtorki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Czwartki: 8.00 - 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

- Volha Liauchuk

Środy: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

- Olga Deszko

Poniedziałki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Środy: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5A

 

 

- Nadzieja Dejneka

Czwartki: 9.45 – 11.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Piątki: 9.45 – 11.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

 

- Oksana Velyka

Środy: 18.30 -20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

Czwartki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

 

Język rosyjski B2

- dr Natalia Krenska

Poniedziałki 16.45- 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Wtorki: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

 

- Olga Deszko

Poniedziałki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Czwartki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

- Nadzieja Dejneka

Wtorki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Piątki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

 

Język rosyjski C1

- Aleksandra Zielińska, Svitlana Romaniuk

Wtorki: 9.45 -11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

Czwartki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

Język rumuński A2

- Adriana Mica

Poniedziałki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5A

 

Język rumuński B1

- Ruxandra Ana, Kazimierz Jurczak

Poniedziałki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Wtorki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5A

 

Język serbski A1-A2

- Jolanta Ambroziak, Zofia Dimitrijević

Poniedziałki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Środy: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

Język serbski B1-B2

- Jacek Duda

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

Język słowacki B1 - B2

- Irena Bilińska

Środy 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81D

Piątki 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81D

 

Język suahili A1

- Maria Piotrowska

Środy: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Czwartki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

 

Język turecki A1

- Kamila Stanek

Poniedziałki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Środy: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Schayera A

 

 

 

- Mehmet Yilmaz zajęcia w jez. angielskim

Wtorki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Piątki: 8.00 –9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

 

Język turecki A2

- Kamila Stanek

Poniedziałki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Czwartki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Schayera A

 

- Dorota Haftka

Poniedziałki: 16.45- 18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Czwartki 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

 

Język ukraiński A1-A2

- Svitlana Romaniuk, Marta Zambrzycka

Wtorki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

Czwartki: 8.00 –9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

- Helena Gierowska

Środy: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Środy: 18.30 - 20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

 

zyk ukraiński A2.1 (3 semestr zajęć)

- Marta Zambrzycka

Środy: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Piątki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

 

Język ukraiński B1-B2

- Helena Gierowska

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

Środy: 8.00 –9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

Język wietnamski A1

- Anh Pham Phuong

Środy: 15.00 – 16.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Środy: 16.45 - 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

 

 

 

Może planujesz kurs języka hindi? Lub innego języka wschodniego? Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem kursów języków orientalnych, przeczytaj dokładnie nasza ofertę.

 

Przedstawiamy najpopularniejsze kursy językowe w Szkole Języków Wschodnich Uniwersytetu Warszawskiego:

Kurs języka chińskiego Warszawa

Kurs języka japońskiego Warszawa

Kurs języka arabskiego Warszawa

Kurs rosyjskiego Warszawa

 

Druga popularną grupą kursów cieszącą się sporym zainteresowaniem jest:

Kurs hebrajskiego Warszawa

Kurs gruzińskiego Warszawa

Kurs indonezyjskiego Warszawa

Kurs rumuńskiego Warszawa

Kurs tureckiego Warszawa

Kurs ukraińskiego Warszawa

Kurs czeskiego Warszawa

Kurs koreańskiego Warszawa

 

Jeżeli interesuje Cię nauka języków Warszawa lub kursy językowe Warszawa serdecznie zapraszamy! Ponadto każdego roku w lipcu uruchamiamy wakacyjne kursy językowe Warszawa.

Zapraszamy!

---
(c) Szkoła Języków Wchodnich 2013
Wykonanie: Studio SCMS